Direktør og kunstnerisk chef

Per Smedegaard

per@svalegangen.dk

Salgs- og økonomichef

Elisabeth Wedderkopp

Tlf. 60 16 60 65

elisabeth@svalegangen.dk

Udviklingschef

Jette Rendbøll

Tlf. 61 22 26 70

jette@svalegangen.dk

Produktions- og teamleder

Morten Birk

Tlf. 26 82 82 02

morten@svalegangen.dk

PR- og marketingansvarlig

Jens Hyldgaard

Tlf. 41 60 21 12

jens@svalegangen.dk

PR- og marketingmedarbejder

Amalie Krabbe

Tlf. 22 86 98 89

amalie@svalegangen.dk

Arrangementskoordinator

Helle Tolstrup

Tlf. 87 32 24 40

helle@svalegangen.dk

Erhvervs- og salgskoordinator

Dennis Nielsen

Tlf. 87 32 24 58

dennis@svalegangen.dk

Projektleder United Change

Pernille Taagaard Dinesen

Tlf. 23 23 13 22

pernille@svalegangen.dk

Projektleder United Change

Nanna Graugård Jessen

Tlf. 23 23 13 44

nanna@svalegangen.dk

Lyddesigner

Anton Bast

Tlf. 87 32 24 48

anton@svalegangen.dk

Lysdesigner

Henrik Sloth

Tlf. 40 97 21 92

sloth@svalegangen.dk

Teaterskrædder

Marianne Meyer

Tlf. 28 84 62 42

marianne@svalegangen.dk

Scenemester

Jesper Folke Olsen

Tlf. 87 32 24 46

jesper@svalegangen.dk

Vicevært

Mogens Jensen

Tlf. 87 32 24 47

mogens@svalegangen.dk

Eventkoordinator Off The Record

Mette Rønne

mette@svalegangen.dk

Oldfrue og skrædder

Helene Jensen

Tlf. 28 89 71 62

helene@svalegangen.dk

BILLET- OG BARPERSONALE

  • Vigga Guldhammer
  • Astrid Raunkjær
  • Daniel Joy
  • Louise Mikkelsen
  • Niklas Quorning
  • Marie Nielsen

AMBASSADØRER

  • Amalie Windelborg Herling
  • Signe Winkel